Červený kratom

Červený kratom se liší zbarvením listů, tak jako všechny kratomy, proto taky nesou názvy podle barev. Mezi sběrateli je oblíbený hlavně kvůli svým relaxačním účinkům. Dá se říct, že je pravý opak zeleného kratomu. Nestimuluje, ale uklidňuje. Jeho odrůdy jsou využívány jak na spánek, meditaci tak čistě jen uklidnění a Relax.

Účinky červeného kratomu

Jak už bylo zmíněno, červenému kratomu jsou nejčastěji přisuzovány relaxační a uklidňující účinky. Jednotlivé druhy červeného kratomu se svými účinky ovšem liší. Pro každého sběratele může být vhodný jiný druh kratomu, protože na každého působí individuálně. Z toho důvodu doporučujeme odzkoušet více druhů a zjistit, jaký kratom je pro vás nejvhodnější.

Dělení červeného kratomu

Kratom se mimo barev dělí také na druhy. Každý kratom má svůj název, a to zejména podle místa původu. V naší nabídce naleznete dvě odrůdy červeného kratomu a to Red Borneo – „Sleep & Meditation“ a Red Maeng Da – „Chill Pill“.

Red Borneo

Kratomy druhu borneo jsou obecně nejsilnější a do své sbírky je zařazují ostřílení sběratelé. Jedná se o opravdu silný kratom, proto doporučujeme s ním podle toho taky nakládat. Je spojován s relaxací a meditací. U nás jej najdete pod názvem „Sleep & Meditation“.

Red Maeng Da

Maeng Da je nejstarším a „původním“ druhem kratomu. U nás jej najdeš pod názvem „Chill Pill“ a tohle jméno ho naprosto vystihuje. Červené kratomy mají obecně uklidňující a relaxační účinky. Red Maeng Da je vhodná pro začínající sběratelé, kteří chtějí objevit kouzlo červené barvy.

Pokud by sis s výběrem kratomu nevěděl/a rady, tak nás neváhej kontaktovat a my ti rádi pomůžeme😊.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY
PROČ NAKOUPIT U NÁS
darek
DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE
premiova_kvalita
NEJKVALITNĚJŠÍ KRATOM NA TRHU
certifikat
LABORATORNĚ TESTOVÁNO V ČR
doruceni_do_24_hodin
EXPEDICE OBJEDNÁVEK DO 24H
gift
VĚRNOSTNÍ AKCE A SLEVY
offer
NEJŠIRŠÍ NABÍDKA PRODUKTŮ NA TRHU
Nákupní košík