Zelený kratom

Zelený kratom patří k nejpopulárnějším druhům kratomů. Mezi sběrateli jde o nejrozšířenější druh, a to hlavně kvůli jeho účinkům. Velmi oblíbený je hlavně u lidí, co hledají látku, která jim poskytne euforický stav, přísun energie a pocity „štěstí“. Je využíván především k práci, soustředění, výkonům a dalším úkonům co vyžadují stimulaci.

Účinky zeleného kratomu

Jak už bylo zmíněno, zelenému kratomu jsou nejčastěji přisuzovány euforické a stimulační účinky, které se pojí s návalem energie. Co se, ale přesného popisu účinku týče, je velmi složité definovat přesný efekt každého druhu. Na každého působí kratom individuálně, proto je nejvhodnější odzkoušet různé druhy a zjistit, která barva a druh vám sedí pro dané situace nejlépe.

Dělení kratomu

Kratom se mimo barev dělí také na druhy. Každý kratom má svůj název, a to zejména podle místa původu. Nejznámější druhy zeleného kratomu jsou Green Bali, Green Bentuangie a Green Borneo.

Green Bali

Jedná se o vůbec nejoblíbenější druh mezi sběrateli. U nás tento kratom najdete pod názvem „Euphoria“, který odkazuje na jeho stimulační a euforické účinky. Je vhodný zejména pro začátečníky, protože není tak silný oproti podobné odrůdě „Green Borneo“.

Green Bentuangie

Jemnější druh zeleného kratomu. Je spojován s euforickými účinky, tak jako veškeré kratomy zelené odrůdy. Green Bentuangie je podobný jako zlaté kratomy a to kvůli své jemnosti. Je velmi oblíbený u studentů, díky svým stimulujícím účinkům a lepšímu soustředění. U nás jej najdeš pod názvem „Motivation“.

Green Borneo

Green Boreno je nejsilnější kratom na trhu. U nás jej najdete pod názvem „Addicted“, který odkazuje na jeho sílu, stimulační účinky a euforické stavy. Ideální volbou pro stálé zákazníky a zkušené sběratele.

Pokud by sis s výběrem kratomu nevěděl/a rady, tak nás neváhej kontaktovat a my ti rádi pomůžeme😊.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY
PROČ NAKOUPIT U NÁS
darek
DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE
premiova_kvalita
NEJKVALITNĚJŠÍ KRATOM NA TRHU
certifikat
LABORATORNĚ TESTOVÁNO V ČR
doruceni_do_24_hodin
EXPEDICE OBJEDNÁVEK DO 24H
gift
VĚRNOSTNÍ AKCE A SLEVY
offer
NEJŠIRŠÍ NABÍDKA PRODUKTŮ NA TRHU
Nákupní košík