Jak vybrat kratom ?

Jak vybrat kratom?

Pravděpodobně jste slyšeli o zázračné rostlině jménem kratom. V tomto článku se o této rostlince dozvíte vše důležité a hlavně, jak vybrat ten správný druh. Existuje několik druhů kratomů a každý z nich je něčím specifický, každý z nich má jiné účinky a působí na nás úplně jinak. 

Co je to kratom?

Kratom – Work Bitch (Gold Bali)

Kratom je tropický strom původem z jihovýchodní Asie s dlouhou historií využití v tradiční medicíně. Listy stromu se obvykle suší a zpracovávají na prášek, který se konzumuje s libovolným nápojem nebo se z něj připravuje čaj (tato informace pouze konstatuje obecně známý fakt, nikoliv nevybízí ke konzumaci kratomu). Kratom se používá k léčbě různých problémů, včetně: bolesti, únavy, úzkosti a mnoho dalších nepříjemných komplikací.

V posledních letech je kratom stále populárnější pro své úžasné účinky. Kratom se obvykle pěstuje v tropických oblastech jihovýchodní Asie, jako je Indonésie a Thajsko. Stromy mohou dorůst až do 30 metrů výsšky a mají velké, lesklé listy. Kratom se obvykle sklízí z divokých stromů, i když se dá také pěstovat. Rostliny Kratom potřebují k růstu dostatek slunečního světla a dobře odvodněnou půdu. Po sklizni se listy obvykle suší a melou na  kratomový prášek. Čaj z kratom se často používá jako prostředek k relaxaci nebo zmírnění stresu. 

Jaké jsou druhy kratomů?

Kratom je nejčastěji dostupný ve třech barvách: zelený kratom , zlatý/žlutý kratom a bílý kratom. Na kratomium.cz najdete také zlatý kratom z krásného ostrova Bali. Kvůli ostrovu také nese název „kratom Gold Bali“. Každá barva kratomu má jedinečné účinky. 

Zelený kratom

O zeleném kratomu se říká, že je energizující a stimulující. Pocit ze zeleného kratomu je opravdu krásný, uvolňující a také vám může pomoci od špatné nálady nebo bolesti. 

Bílý kratom

Bílý kratom je více uklidňující a uvolňující. Kmeny bílého kratomu jsou více stimulující než jiné kmeny a často se používají ke zvýšení hladiny energie a zlepšení koncentrace. Někteří lidé také uvádějí, že bílý kratom může pomoci zmírnit bolest a snížit úzkost. Existuje však jen málo vědeckých důkazů na podporu těchto tvrzení a kratom může mít vážné vedlejší účinky, včetně záchvatů, poškození jater a smrti. 

Červený kratom 

Červený kratom spadá někde mezi. Poskytuje energii, aniž by byl přehnaně stimulantní. Oblíbený je především u žen. 

Kratom může mít různé účinky v závislosti na dávkování. Nízká dávka kratomu může poskytnout energii a soustředění, zatímco vysoká dávka může způsobit uvolněnou sedaci. .

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že:

Různé kmeny mohou mít různé chutě. Někteří lidé preferují chuť kratomu, která je více hořká, zatímco jiní preferují chuť kratomu, která je více sladká. Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, jaký typ kratomu vám vyhovuje nejvíc.  Sto lidí = sto chutí, tak neváhejte a vyzkoušejte jakýkoliv Kratom z naší bohaté nabídky. 

Pokud by sis s výběrem kratomu nevěděl/a rady, tak nás neváhej kontaktovat a my ti rádi pomůžeme😊.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY
PROČ NAKOUPIT U NÁS
darek
DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE
premiova_kvalita
NEJKVALITNĚJŠÍ KRATOM NA TRHU
certifikat
LABORATORNĚ TESTOVÁNO V ČR
doruceni_do_24_hodin
EXPEDICE OBJEDNÁVEK DO 24H
gift
VĚRNOSTNÍ AKCE A SLEVY
offer
NEJŠIRŠÍ NABÍDKA PRODUKTŮ NA TRHU
Nákupní košík